Inwestycje

Domy Premium Kościelisko

         Blach-Bud Józef Zborowski dołączył do dynamicznie rozwijającego się rynku nieruchomości na Podhalu. Domy Premium Kościelisko, to inwestycja zgodna z linią firmy  -  tradycja i nowoczesność.

Domy klasy premium na działkach widokowych w Kościelisku, to nowoczesny design z zachowaniem stylu zakopiańskiego, który powstał w końcu XIX wieku. Połączenie maksymalnej nowoczesności - od inteligentnego, ekologicznego domu, przez wspaniałą widokową lokalizację plasują projekt wśród czołowych tego typu inwestycji na Podhalu.

Projekt przewiduje budowę pięciu nowoczesnych domów całorocznych, o powierzchni 160 m2 każdy, wyposażonych w najnowsze rozwiązania technologiczne, oraz m.in. w saunę i tarasy o dużej powierzchni. Domy powstaną na działkach widokowych w Kościelisku "Staszelówce". To właśnie stąd rozpościera się jedna z najpiękniejszych panoram Tatr, z głównym widokiem na Tatry zachodnie. 

Dojazd do terenu drogą od Zakopanego przez Kościelisko / Kiry lub "Zachodnią bramą Tatr" od Rabki przez Czarny Dunajec / Chochołów do Kościeliska (alternatywa dla zakorkowanej zakopianki, aktualnie remontowana).