IMPREGNACJA W DECHĘ

          JMJ Zborowscy – Jakub, Maciej, Józef Zborowscy, to kontynuacja wszystkiego co najlepsze, dotychczas znane od pod marką Blach-Bud Józef Zborowski.

          Firma powstała w 1996 roku jako wykonawca dachów. Z czasem zdobyte doświadczenie i stale rosnący potencjał firmy pozwoliły rozszerzyć działalność i rozpoczęto realizację budów stylowych domów drewnianych. Zadowolenie klientów, wysoka jakość i podejmowanie wyzwań zaowocowały zamówieniami z całej Polski, a także z zagranicy. Odważne decyzje, a także realizacja takich wyzwań jak budowa zeskoku skoczni w Wiśle Malince, przebudowa Wielkiej Krokwi, budowa Kompleksu Skoczni Chochołów, czy największe przedsięwzięcie - przebudowa Kompleksu Małych i Średnich Krokwi, a także remonty zabytków drewnianych w tym Kościołów spowodowały, że Blach-Bud stał się jednym z liderów firm w branży. To właśnie firmie Blach-Bud Józef Zborowski przypadł zaszczyt wykonania łodzi w Muzeum Jana Pawła II i Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Podkreślając wysoką pozycję w samym zagłębiu polskiego ciesielstwa Blach-Bud, w 2017 roku odpowiedział także na zapotrzebowanie rynku ciesielskiego. Międzynarodowe Targi Cieśli, a z czasem także i Targi Dekarzy w Chochołowie stały się dodatkową wizytówką firmy. W 2019 roku rozpoczęto budowę nowego zakładu w Podczerwonem, który uzupełnia mozliwości zakłady w Chochołowie, a rodzinne wsparcie właściciela przez synów: Jakuba i Macieja, dodało jeszcze więcej dobrej energii do dynamicznego rozwoju firmy.

JMJ Zborowscy (wcześniejszy Blach-Bud Józef Zborowski) zaistniał także na rynku nieruchomości inwestycją Domy Premium Kościelisko. To kompleks pięciu stylowych domów, które powstaną wg najnowszych i najwyższych standardów. Inteligentne i przyjazne domy na działkach widokowych w Kościelisku "Staszelówka" skąd rozciąga się jedna z najpiękniejszych panoram Tatr zachodnich będą stanowić bardzo atrakcyjną ofertę inwestycji w nieruchomości. 

Zborowscy stawiają na nowoczesność z wielkim poszanowaniem zakopiańskiego stylu i tradycji. Angażując się w nowe technologie, pozyskując doświadczony personel, dbając o wysoką jakość produkcji, firma stale wzbogaca swą szeroką ofertę.